Tikkimisteenus

Masintikkimine

Masintikkimist kasutatakse logode, kujutiste ja tekstide kandmiseks toodetele. Tikand tootel näeb välja kaunis, on vastupidav ja kulumiskindel. Tänu tikandile on võimalus luua erinevaid personaliseeritud tooteid. Tikandis saab kasutada erinevaid värvitoone. Tikkimist saab teostada ka reljeefsele pinnale ning kuumuse suhtes tundlikele materjalidele. Kirjuta meile oma soovist ja leiame sobiva lahenduse just Sinule!

Tikime erinevatele materjalidele nagu näiteks frotee, trikotaaž, fliis, vilt, teksakangas, linane. Tikime ka valmistoodetele – tööriided, T-särgid, frotee- ja köögirätikud, joped, pusad, fliisid, pleedid, põlled, lemmiklooma tooted, kotid. Soovitud tooted võite tuua meie Tartu salongi või saata need meile postiga.

Tikkimiseks kasutame kvaliteetseid Madeira Classic tikkimisniite. Salongis on kohe olemas suur värvivalik niite – meeldiva ja sobiva leiab igaüks. Samuti võib edastada kindla värvitooni eelistuse meile Pantone värvi koodiga.

Tikkimisprogramm

Masintikkimise eelduseks on tikkimisprogrammi olemasolu, mida tikkimismasin suudab lugeda. Tikkimisprogrammis seatakse paika tikitava kujutise mõõdud ja pisted, detailide tikkimise ja niitide järjekord. Tikkimisprogrammi, mis on vastavuses kliendi soovidega, teeme tikkimistarkvara abil. Tikkimisprogrammi tegemise hind oleneb töö keerukusest. Sama tikandi korduval tellimisel programmi tegemise eest tasuma ei pea.

Masintikkimisteenuse hinnad

Tikkimisteenuse täpse hinna määrab tikandi suurus, pistete arv ja tikitavate toodete kogus.

Üksiktikandi tikkimise hinnad algavad 8€.

Tikkimisprogrammi tegemise hinnad algavad 20€, mis ei rakendu teksti tikkimisele, kui kasutame tikkimistarkvaras olemasolevaid kirjastiile.
Küsimusi ja päringuid ootame SIIN või e-posti aadressile: info@tikimiki.ee.

Hinnapäring

Hinnapäringut saates vasta järgmistele küsimustele:

  • Milline on soovitav tikandi tekst ja/või kujutis? Võimalusel lisa pilt või joonis failina.
  • Millised on tikandi mõõdud?
  • Mitme värviga tikandit soovid?
  • Missugusele materjalile/tootele soovid tikandit ja kus soovitud tikand tootel asetseb?
  • Mitmele esemele soovid kirjeldatud tikandit?

Küsimusi ja päringuid ootame SIIN või e-posti aadressile: info@tikimiki.ee.